Recenze pacientů

Účastním se s manželem, který trpí AD. Studii pod záštitou Vestra Clinics. Snažím se zkusit, co je dostupné, všechny možnosti, abych pomohla nejen manželovi, také sobě a také ostatním nemocným. Upřímně děkuji panu doktorovi a sestřičkám za profesionální přístup, vstřícnost a notnou dávku empatie, která mi ulehčuje návštěvy v Rychnově.

 

Tereza K.

24. 11. 2017

S přístupem Vestra Clinics s.r.o. k jejich pacientům jsem velmi spokojený. Od počátku jsem cítil maximální zájem a snahu o sledovaného pacienta (v mém případě maminku). Již po několika návštěvách jsem u ní cítil pokrok a výrazné zlepšení. Vyhovovala nám pravidelnost i četnost návštěv. Testovaná medikace mamince nepůsobila žádné problémy ani komplikace. Společnost Vestra Clinics rád doporučím všem, kteří budou řešit stejný problém jako já.

Luděk G.

10. 9. 2017

Se svoji účastí ve studii výzkumu diabetické neuropatie pod vedením MUDr. Pazdery, MUDr. Ambrožové a především obětavých sestřiček jsem velmi spokojená. Pečovali o mě výborně, všichni byli milí a příjemní. Z výsledků jsem také velmi spokojená, neboť v průběhu podávání medikace se můj stav mírně zlepšil. Jsem ochotná se účastnit další studie pro výzkum léčby diabetické neuropatie, která dost obtěžuje v životě. Přeji Všem pracovníkům Vestra Clinics mnoho úspěchů v jejich záslužné práci.

Jitka J.

9. 7. 2014
Předchozí