Kariéra ve Vestře

Zavedené registrované zdravotnické zařízení Vestra Clinics, specializované na klinická hodnocení, hledá vzdělanou a erudovanou koordinátorku nebo koordinátora klinických studií, se schopností samostatné práce bez nutnosti dalšího výcviku. 

Nabízíme vysoké kompetitvní platové ohodnocení. Očekáváme jedince pevně stojící za kvalitou práce, s dobrým vztahem k nemocným a ke svému okolí. 

Podmínkou je dobrá znalost anglického jazyka. Funkční odbornost je výhodou, není však podmínkou.
 
Nové kolegyně a kolegy čeká dobrý plat, vstřícný a nápomocný kolektiv, a motivující práce v klinických hodnocení fází 2 a 3, která postihuje oblast kognitivních poruch, bolesti a migrén, metabolismu a kardiovaskulárních onemocnění.
 
Stanou se součástí přátelského a dynamického multidisciplinárního týmu zdravotníků, psychologů a administrátorů, a mohou počítat s plnou podporou  svého okolí. Osobní a profesní růst je samozřejmostí a je zaručen, včetně pracovních zahraničních cest a odborných setkání, kurzů, seminářů, účasti v odborných společnostech a na konferencích. Vestra Clinics je specializované zařízení známe ve světě pro svou kvalitu a schopnost poskytovat nejlepší zázemí pro nemocné, dobrovolníky v klinických studiích a pro neselhávající kvalitu výsledků klinického výzkumu.
 
Rychnov nad Kněžnou je malé město v bezprostřední blízkosti Orlických hor, s velmi dobrou infrastrukturou se spádovou oblastní nemocnicí, zasazené do nádherné přírody se spoustou možností využití volného času. 

Máte zájem pracovat s námi?

Vyplňte krátký kontaktní formulář a my se Vám ozveme.

Formulář byl úspěšně odeslán. Budeme vás kontaktovat do dvou pracovních dní.
Nepodařilo se odeslat formulář.