Kariéra ve Vestře

Zavedené registrované zdravotnické zařízení Vestra Clinics, specializované pro klinická hodnocení, hledá 2 lékaře na plný úvazek.

Zapojíte te se do našeho prestižního klinického výzkumného programu. Vítáme lékaře nebo lékařky se znalostí práce v klinickém výzkumu, ale hlásit se mohou také lékaři bez dosavadní praxe ve výzkumných studiích. Očekáváme jedince pevně stojící za kvalitou své práce, s dobrým vztahem k nemocným a ke svému okolí.

Podmínkou je znalost anglického jazyka alespoň na pasivní úrovni. Odborná atestace je výhodou, není však podmínkou. 
 
Lékaře a lékařky čeká vysoké kompetitivní finanční ohodnocení, vstřícný a nápomocný kolektiv, a velmi zajímavá a motivující práce v klinických hodnoceních fází 2 a 3, která postihuje oblast kognitivních poruch, bolesti a migrén, metabolismu a kardiovaskulárních onemocnění. 
 
Noví kolegové se stanou součástí přátelského a dynamického multidisciplinárního týmu zdravotníků, psychologů a administrátorů, a mohou počítat s plnou podporou  svého okolí. Osobní a profesní růst je samozřejmostí a je zaručen, včetně pracovních zahraničních cest a odborných setkání. Vestra Clinics je specializované zařízení známe ve světě pro svou kvalitu a schopnost poskytovat nejlepší zázemí pro nemocné, dobrovolníky v klinických studiích a pro neselhávající kvalitu výsledků klinického výzkumu.
 
Rychnov nad Kněžnou je malé město v bezprostřední blízkosti Orlických hor, s velmi dobrou infrastrukturou se spádovou oblastní nemocnicí, zasazené do nádherné přírody se spoustou možností využití volného času. 

Máte zájem pracovat s námi?

Vyplňte krátký kontaktní formulář a my se Vám ozveme.

Formulář byl úspěšně odeslán. Budeme vás kontaktovat do dvou pracovních dní.
Nepodařilo se odeslat formulář.