Kariéra ve Vestře

Zavedené registrované zdravotnické zařízení Vestra Clinics, specializované na klinická hodnocení, hledá vzdělanou a erudovanou studijní sestru na plný úvazek, která by se zapojila do našeho prestižního klinického výzkumu, se schopností samostatné práce bez nutnosti dalšího výcviku. 

Nabízíme vysoké kompetitvní platové ohodnocení. Očekáváme jedince pevně stojící za kvalitou práce, s dobrým vztahem k nemocným a ke svému okolí. 

Podmínkou je dobrá znalost anglického jazyka. Funkční odbornost je výhodou, není však podmínkou.
 
Nové kolegyně a kolegy čeká dobrý plat, vstřícný a nápomocný kolektiv, a motivující práce v klinických hodnocení fází 2 a 3, která postihuje oblast kognitivních poruch, bolesti a migrén, metabolismu a kardiovaskulárních onemocnění.
 
Stanou se součástí přátelského a dynamického multidisciplinárního týmu zdravotníků, psychologů a administrátorů, a mohou počítat s plnou podporou  svého okolí.
 
Vestra Clinics je specializované zařízení známe ve světě pro svou kvalitu a schopnost poskytovat nejlepší zázemí pro nemocné, dobrovolníky v klinických studiích a pro neselhávající kvalitu výsledků klinického výzkumu.
 
Rychnov nad Kněžnou je malé město v bezprostřední blízkosti Orlických hor, s velmi dobrou infrastrukturou se spádovou oblastní nemocnicí, zasazené do nádherné přírody se spoustou možností využití volného času. 

Máte zájem pracovat s námi?

Vyplňte krátký kontaktní formulář a my se Vám ozveme.

Formulář byl úspěšně odeslán. Budeme vás kontaktovat do dvou pracovních dní.
Nepodařilo se odeslat formulář.