Recenze pacientů

Tatínek byl ve studie na AD. Byli jsme rádi za tuto možnost, myslím, že výsledky vidí celá rodina. Navíc se tatínek vždy těšil na milé a sympatické sestřičky.

Filip V.

13. 5. 2022

Do studie jsme jezdili s tatínkem, který trpí AD. Jeho stav se již dále nezhoršuje, což je pro celou naší rodinu skvělá zpráva. Personál byl vždy velice milý a kdykoliv se snažil vyjít vstříc.

Petra K.

11. 3. 2022

Zatím není žádný lék na léčbu demence, proto jsme se velmi rádi účastnili výzkumu, který měl zmírnit některé vedlejší příznaky, jako například větší podrážděnost a občasná agresivita. Musím říct, že vidíme veliké změny. Moc děkujeme.

Martin F.

24. 2. 2022

Do studii jsme kvůli kritériím nebyli vhodni, což nás sice mrzelo, ale naprosto jsme chápali rozhodnutí. Ale i tak jsme byli velmi podrobně vyšetřeni a bylo nám vše vysvětleno. Pokud se objeví studie, kam budeme vhodní, velmi rádi se zúčastníme.

Jana a Pavel N.

18. 1. 2022

S péčí kliniky Vestra jsem maximálně spokojená. Díky možnosti se zařadit do klinické studie se po mnoha letech cítím lépe a personál kliniky je na me vždy milý a vstřícný.

Jana P.

13. 12. 2021

Možná, že jsem čekali od studie více, na druhou stranu nám bylo vždy vše velmi podrobně a pečlivě vysvětleno. Finanční kompenzace byla příjemný bonus.

Marta K.

22. 11. 2021

Jsem zařazena do výzkumu pro testování nového léku na migrénu. Dostala jsem 3 injekce - moje záchvaty a četnost záchvatů se snížila zatím více jak o polovinu. Jsem spokojená s personálem, vždy ochotný a vstřícný. Na lék jsem neměla zatím žádnou reakci a snáším to dobře.

Irena M.

29. 9. 2021

Rádi jsme se účastnili klinického hodnocení, protože víme, že jsme dělali pro maminku maximum, co současná medicína nabízí.

Marie K.

16. 9. 2021

Do studie jsem se sice nedostal, ale díky podrobnému vyšetření jsem se dozvěděl o jiném zdravotním problému, na který bych nepřišel bez prvního vyšetření ve Vestře a nyní se lečím s tímto problémem. Děkuji.

Martin P.

10. 8. 2021

Se studií u MUDr. Pazdery jsme byli spokojeni a to nejen s přístupem lékaře a zdravotnického personálu, ale i s účinkem léků, které nám byly v rámci studie podány. Za mě mohu doporučit každému. Zdravotní stav maminky se během studie ustálil a nemoc se udržovala v rovině, která je pro běžný život postačující.

Rostislav B.

19. 7. 2021
Další