Recenze pacientů

Migréna mě obtěžovala v běžném životě prakticky obden. Díky studii se frekvence bolestí snížila na minimum. V současné době mě migréna již neobtěžuje. Doufám, že se tyto léky brzo objeví v lékárně.

Kateřina L.

12. 7. 2021

Do Rychnova jsme jezdili s tatínkem, kterému byla diagnostikována AD. Tatínek měl stavy agresivity, které se ve studii zásadně zmírnili, za což jsme velmi rádi.

Ivana P.

5. 7. 2021

Vážení přátelé,

S mojí maminkou jsme se rozhodli přihlásit ji do této studie, která se snaží pomoci pacientům postiženými Alzheimerovou chorobou. Myslím si, že určitě to má pro pacienty význam. Personál se nám snažil porozumět a pomoci, když jsem jim sdělím maminčiny problémy. Tímto bych také chtěla poděkovat za kladný přístup při překonání tohoto ne vždy lehkého období všech pacientů.

Věra B.

28. 5. 2021

Otec nastoupil na tento typ léčby více než před rokem. Po dobu experimentální léčby se jeho stav relativně ustálil, i když výpadky paměti přetrvávají, ale nestupňují se. Cítí se dobře. Dodržuje léčebný postup a spolupracuje.

Jiří H.

3. 9. 2020

Byli jsme velmi spokojeni i s personálem. Myslím, vše to bylo ku prospěchu, že se něco zlepšilo.

Anna V.

25. 8. 2020

Moc děkuji této studii. Jsem velice spokojená s jednáním a vysvětlením k nemoci. Nemoc se zhoršuje a já se snažím pomoc jak umím. Ještě jednou děkuji Všem, co jsou zapojeni do této studie. Ráda každému doporučím.

Zdena V.

14. 8. 2020

Nemyslím si, že by pro mě měla studie velký přínos, možná jsem dostávala placebo. Nicméně personál je velmi příjemný a ochotný.

Štěpán K.

29. 7. 2020

Myslím si, že studie manželovi pomohla, že se nezhoršil, můžu doporučit.

Ludmila Č.

14. 4. 2020

Studie se mi moc líbila a musím říct, že je velmi důležitá pro výzkum léků. Ja sama užívám léky proti migréně a bez těchto léků bych nemohla fungovat, jak v zaměstnání, tak v péči o děti a rodinu. Jsem ráda, že jsem se dostala do programu a tím mohu pomoci i jiným pacientům. Určitě tyto studie doporučuji. A nejvíce musím pochválit lékaře a sestřičky, vždy je to příjemné setkávání.

Vlaďka P.

2. 4. 2020

Studie bych určitě doporučila. Trpěla jsem silnými bolestmi hlavy, kdy mi nepomáhaly žádné léky, kterých sem vyzkoušela na trhu nespočet, řekla bych, že skoro všechny. Proto jsem při silných bolestech musela jezdit na injekce - dvojité a už i ty mi kolikrát nepomohly. Co jezdím na tuto studii, tak se bolesti zmenšily a to tak, že nemusím jezdit ani na injekce, ani brát silné léky a vystačím si pouze s jednou tabletkou. Ty nejsilnější bolesti jsou pryč, netrápí mě několikadenní trápení a pokud se bolest objeví, tak je slabší a méně častá. Co se týká personálu, pan doktor i sestřičky jsou velmi milí a vstřícní k pacientům a můžete se zeptat na cokoliv a rádi vysvětlí. Tato studie bude určitě velký přínos a doufám, že z ní vzejde lék, který budu ráda používat, protože se cítím lépe.

Eva S.

28. 11. 2019
Předchozí Další