Recenze pacientů

Studie mně ohromně pomohla. Nemusím přemýšlet, kdy to semnou zase uhodí o zem. Pracuji často ve výškách. Léky pomáhají, člověk je klidný, spokojený a dobře naladěný. Lékaři a sestry byli vzorní. Ja za sebe jsme spokojený moc. Bez nich by se těžko žilo.

Miroslav B.

19. 11. 2019

Se studii Vestra Clinics jsem spokojená. Personál je velmi ochotný a příjemný. Vše probíhá rychle. Bolesti hlavy se výrazně zlepšily, zkrátila se doba bolestí i frekvence užívání sumatriptanu. Obavy mám z toho, že po skončení léčby ještě nebudou léky k dostání a znovu se budu muset spolehnout na sumatriptan.

Eva R.

28. 10. 2019

Přijala jsem účast ve studii pro léčbu migrény. Byla jsem seznámena blíže s nemocí a bylo mi slíbeno, že hůř mi nebude.

Celkově mohu říci, že četnost záchvatů mám menší. Počet analgetik spolykaných za půl roku, co jsem ve studii je mizivý oproti porovnatelnému období. Možná hůř usínám, ale nevím, zda je to starostmi nebo studií a injekcím. V práci zameškám minimum času, domluva na termínu a objednacím času je zde skvělá. V neposlední řadě děkuji za proplacení cesty a občerstvení.

Helena P.

21. 10. 2019

S tímto oddělením a jeho službami jsem velmi spokojená. Přístup lékařů a sestra je perfektní, ale jen si myslím, že by si zasloužili zrenovovat jejich pracoviště (ordinace). Určitě bych Vás doporučila rodině i přátelům.

Markéta B.

25. 9. 2019

Jsem moc ráda, že jsem neváhala a přihlásila se této klinické studie. Moc mi to pomohlo, cítím se o 100% lépe. Velké plus jsou moc ochotní doktoři a sestřičky, kteří se tu o vše starají. Určitě bych do toho šla znova. Děkuji Všem.

Klára M.

17. 9. 2019

Maminka byla před každou návštěvou nervózní, ale při návštěvě a po ní byla spokojená. Měla lepší náladu a já tím pádem taky. S návštěvami jsme obě spokojené, pan doktor i sestřičky jsou velice příjemní.

Alice K.

8. 11. 2018

Dojížděla jsem se svou matkou na klinické studie na polikliniku do Rychnova. Přístup zdravotního personálu byl velmi vstřícný a důsledný. Matka byla neustále pod lékařským dohledem a každou návštěvou byl sledován její zdravotní stav. Myslím, že stav matky byl určitě touto studii ovlivněn a to v dobrém slova smyslu. Určitě bychom rádi pokračovali v některé další studii.

Iva D.

14. 10. 2018

Od podzimu 2017 jsme se účastnili KH na Alzheimerovou chorobu, abychom přispěli k nalezení léku, který doposud na tuto chorobu není. Z dostupných informací jsem se dozvěděla, co tato choroba obnáší. Je to hlavně veliká zátěž pro osobu, která o nemocného pečuje. V průběhu roku a půl jsme dojížděli do Rychnova, kde o nás bylo vždy vzorově postaráno.

Věra Č.

11. 9. 2018

V rámci studie jsme byli spokojení s přístupem personálu. Klidné vystupování a vysvětlení všech věcí. Výborná spolupráce. 

Zuzana Č.

28. 3. 2018

Od roku 2016 jsme byli zařazen do studie léku na Alzheimerovou chorobu. Dojížděli jsme na objednat termíny pravidelně a bez problému. Většina vyšetření, rozhovory s psychologem i s personálem byli příjemné a vstřícné. Dle mého mínění, stav mého manžela se změnil k lepšímu.

Děkuji

Petra Č.

8. 1. 2018
Předchozí Další